Mielec: Mecz sezonu z Grupą Azoty Tarnów

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

W sobotę w Mielcu mecz mieleckich szczypiornistów z Grupą Azoty Tarnów. Dla obu zespołów piłkarzy ręcznych będzie to najważniejszy mecz sezonu, gdyż tarnowianie muszą wygrać, aby na trzy kolejki przed końcem sezonu zasadniczego zrównać się ze Stalą punktami, zaś ewentualne zwycięstwo mielczan w znaczący sposób przybliży ich do co najmniej trzynastego miejsca w tabeli przed startem rundy spadkowej, które gwarantuje rozpoczęcie rywalizacji z dorobkiem punktowym.
Faworytem tego starcia wydaje się być Stal, której gra w ostatnim czasie wygląda coraz lepiej, o czym niech świadczą wygrane z MMTS-em Kwidzyn (28:27) i Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski (24:22). Mówi Marcin Basiak, szkoleniowiec mielczan.

SPR Stal Mielec – Grupa Azoty Tarnów, sobota godz. 19:00, hala sportowa przy ulicy Grunwaldzkiej 7, Mielec. Także w sobotę w Mielcu rozegrany zostanie mecz siatkarskiej 1 ligi kobiet. SPS Stal Mielec podejmie Jokera Świecie. Początek spotkania o godz. 16:00, hala Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu.

Tomasz Łępa