Mielec: Mamy świadomość o co mamy powalczyć!

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Kapitan drużyny PGE FKS Stal Mielec Rafał Grodzicki  przyznaje iż Biało Niebiescy mają świadomość o co powalczą w przyszłym sezonie.  Teraz potrzebujemy czasu aby  po nowym roku powrócić i zawalczyć o nasze cele, dodaje.

Tradycją już jest,  że w grudniu zespół, pracownicy, sympatycy i sponsorzy Klubu FKS Stal Mielec spotykają się na podsumowaniu kończącego się roku tym bardziej iż spotkanie na finał 2018 roku było radosne, bo PGE FKS Stal Mielec osiągnęła najlepszy wynik od wielu lat. Jesteśmy ostatecznie zadowoleni z miejsca, które zajmujemy – komentuje prezes Klubu Jacek Orłowski.

Gościem spotkania był prezydent Mielca Jacek Wiśniewski, który podkreślał marzenia mielczan o awansie Biało-Niebieskich do Lotto Ekstraklasy. Zapewnił, że mielecki magistrat pod jego kierownictwem nadal będzie zainteresowany współpracą z klubami sportowymi.

Przy Solskiego 1 zimowe okno transferowe już otwarte. Jeszcze w tym miesiącu zakończy się wypożyczenie Sebastiana Bergiera ze Śląska Wrocław. Natomiast 6 zawodników otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Zimowa lista transferowa:

środkowy obrońca Krzysztof Kiercz

boczny obrońca i pomocnik Mateusz Gancarczyk

środkowy pomocnik Waldemar Gancarczyk

środkowy pomocnik Arkadiusz Górka

środkowy pomocnik Tomasz Swędrowski

skrzydłowy Szymon Sobczak

(Tomasz Łępa)