Mielec: LKS z medalami.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii U20. Lekkoatletyczny Klub Sportowy ‚Stal’ Mielec był reprezentowany przez szóstkę zawodników, która wcześniej uzyskała wyznaczone wskaźniki wynikowe Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wśród reprezentantów LKS ‚Stal’ Mielec najlepiej wypadła Wiktoria Raś w chodzie na 10 km, zdobywając srebrny medal. Podopieczna Marzeny Kulig powtórzyła sukces z roku ubiegłego z Włocławka. Alicja Struzik na dystansie 100 m zajęła czwarte miejsce z nowym rekordem klubu 11.91. Podopieczna Tomasza Torby startem tym znalazła uznanie wśród trenerów kadry i została powołana na Mistrzostwa Europy U20 w sztafecie 4x100m. Mistrzostwa odbędą się w dniach od 18 do 21 lipca w Szwecji. W punktacji klubowej LKS ‚Stal’ Mielec zajął 20. miejsce na 199 startujących zespołów.