Mielec: Gramy dla dzieci małych i bez focha.

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Przez dwa dni Mielec będzie grał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sobotę w samo południe orkiestra WOŚPowa zagra  w galerii Navigator oraz w niedzielę w Samorządowym Centrum Kultury, mieleckiej Kanie i  filiach biblioteki. Mówi Anna Marek – szefowa Sztabu WOŚP Mielec.

W  zbieranie datków dla orkiestry włączyło się 130 wolontariuszy oraz blisko  40 osób, które  są zaangażowane  w prace sztabu w trakcie organizacji jak i w czasie trwania całego Finału.

Sztab mieleckiego Finału WOŚP  znajdować się będzie w Samorządowym Centrum Kultury w sali nr 1 gdzie znajdzie się miejsce dla organizatorów, wolontariuszy oraz dla mieszkańców Mielca, którzy zechcą przyjść i wesprzeć  w tym przedsięwzięciu lub spotkać się i porozmawiać z wolontariuszami czy organizatorami. Mówi Dariusz Nowosiadło

W ramach Finału zaplanowano  występy małych i dużych  mieleckich wokalistów oraz zespołów wokalnych, dołączą  również orkiestry i zespoły muzyczne a także zagrają mieleckie przedszkola, szkoły, biblioteki, różne stowarzyszenia i organizacje.

 

(Tomasz Łępa)