Mielec: Filmowy weekend w plenerze.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zaprasza w sobotę do Parku Oborskich na „Nieme kino” – plenerową  projekcję filmu kina niemego z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Ludwika Sarskiego. Miłośnicy kina będą mogli zobaczyć projekcję  filmu niemego polskiej produkcji pt. „Bestia” z udziałem Poli Negri.

Mówi  Małgorzata Rojkowicz , SCK Mielec.

Początek seansu filmowego o godzinie 21.00. A już dzień wcześniej  bo w piątek  na kino letnie na Górce Cyranowskiej w Mielcu zaprasza Fundacja Młodych Liderów, która  po raz kolejny wychodzi z propozycją spędzenia wakacyjnego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół przy filmie wyświetlanym w plenerze.

W piątek 16 lipca na Górce Cyranowskiej (od strony Al. Niepodległości) o godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja filmu, który został wybrany w ankiecie internetowej na facebooku. To amerykański horror pt. „Dziedzictwo Hereditary”. Wstęp na Kino w Plenerze jest darmowy, a uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na przekąski i konkursy z nagrodami, zapewniają organizatorzy. Wszystkim  emocjom i wrażeniom  kinowym towarzyszy Radio Leliwa.

 

Tomasz Łępa