Mielec: ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2019

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

Już po raz drugi  Górka Cyranowska w Parku Leśnym w Mielcu stanie się miejscem zawodów rowerowych ELIMINATOR AUTOPART MIELEC 2019. W zawodach, które odbędą się w niedzielę  bierze udział 32 uczestników z południowo-wschodniej Polski, którzy na specjalnie przygotowanej 2 kilometrowej trasie rywalizować będą  dwójkami w systemie pucharowym.

Liczne zjazdy i podjazdy z pewnością są nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie. Mówi Damian Gąsiewski Studio Wizualne, współorganizator wydarzenia.

Ponadto, w czasie całej imprezy będzie można oddać   zużyte baterie i wymienić je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów oraz losowanie nagrody głównej, a jest nią rower górski. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 9.00. Patronuje Radio Leliwa.

(Tomasz Łępa)