Mielec:  Doceniono Fundację z Mielca!

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Tomasz Łępa

Fundacja  Popieram Życie Miodem Słodzone z Mielca została laureatem pierwszej nagrody w kategorii „Rodzinna”  w 23. ogólnopolskim konkursie „Sposób na sukces na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich”.

Jak zaznacza Ireneusz Drozdowski, dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie jest to wyjątkowa edycja, która swoim zasięgiem obejmuje okres przedsięwzięć, które zostały zaplanowane i i zrealizowane w okresie od 2021 roku do lutego 2023.

Tegoroczni laureaci konkursu to konsekwentni i odpowiedzialni przedsiębiorcy, których kapituła oceniała w czterech kategoriach: indywidualna, rodzinna, zespołowa  oraz inicjatyw społecznych.

W kategorii Rodzinna  doceniona została Fundacja  Popieram Życie Miodem Słodzone z Mielca, mówi jej prezes Elżbieta Warcholak.

W tej edycji kapituła konkursu wyłoniła  13 laureatów oraz przyznała 8 wyróżnień. A już w najbliższą sobotę mielecka fundacja zaprasza na kolejny  Mały Jarmark Żywności Wysokiej Jakości i Rękodzieła Regionalnego do galerii Navigator. Motywem przewodnim tego wydarzenia będą Andrzejkowe atrakcje i niespodzianki.

Tomasz Łępa

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Łępa