Mielec: Czas na remont boiska.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Joanna Sarwa

W Urzędzie Miejskim w Mielcu rozstrzygnięto przetarg, który wyłonił wykonawcę remontu boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3. To jeden z trzech zakwalifikowanych do realizacji projektów Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020. Na realizację tego zadania, które wykona firma ze Szczecina zarezerwowano 650 tys. zł.

Mówi prezydent Mielca Jacek Wiśniewski:

Na miejscu starego asfaltowego boiska powstanie boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna i nożna) o nawierzchni poliuretanowej wyposażone w bramki do piłki ręcznej i piłkochwyty. Wyremontowana zostanie też trybuna obok boiska i jego oświetlenie oraz odwodnienie.
Dodajmy, rozpoczęła się już realizacja drugiego projektu ogólnomiejskiego w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego 2020 jakim jest budowa toru rowerowego typu pumptrack, który ma powstać na osiedlu Smoczka (skrzyżowanie ulic Powstańców Warszawy i Szarych Szeregów). Wykonawcą zadania w systemie zaprojektuj-zbuduj jest firma z Białegostoku, która obecnie jest na etapie wykonywania dokumentacji projektowej.

Tomasz Łępa