Janów Lubelski: „Skrzydła Biznesu” dla przedsiębiorców.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Joanna Kwiatkowska

Wyróżnienia starosty janowskiego „Skrzydła Biznesu” wręczono podczas „Gali Przedsiębiorców Powiatu Janowskiego”. Była to okazja do uhonorowania tych, którzy odnoszą sukcesy w biznesie a także do podkreślenia znaczenia przedsiębiorczości dla rozwoju społeczności lokalnej. Mówi starosta janowski Artur Pizoń:

Powiat jest otwartym miejscem dla biznesu, zachęcającym do inwestycji i rozwoju, w czym pomaga również Powiatowe Biuro Biznes Lubelskie w Janowie Lubelskim. Jednostka ta współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu, także przy realizacji zadań związanych z promocją gospodarczą, obsługą inwestorów i rozwojem działalności eksportowej. Z takich możliwości chętnie korzystają przedsiębiorcy. Mówi jeden z wyróżnionych podczas gali właściciel firmy „Stal-Tech” Jacek Sieciechowicz:

– Wsparcie m.in jednostek samorządowych pozwala na rozwój firmy – dodaje Jacek Sieciechowicz:

Co jest podstawowym czynnikiem, który zapewnia firmie rozwój? Mówi wyróżniony podczas „Gali Przedsiębiorców Powiatu Janowskiego” właściciel firmy „Dankop” Daniel Miś:

Jakie rady mają doświadczeni przedsiębiorcy dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie?

„Skrzydła Biznesu” przyznano łącznie dziesięciu firmom. Organizatorami wydarzenia był powiat janowski oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Fot. Starostwo Janów Lubelski