Dębica: Pierwszy tydzień ferii za nami…

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Tomasz Łępa

Moc atrakcji towarzyszyła dzieciom podczas pierwszego tygodnia organizowanej półkolonii z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Ponad 50 dzieci podzielonych na trzy grupy mogło uczestniczyć w wielu formach zajęć rekreacyjnych, warsztatów i aktywności sportowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przy wsparciu  środków finansowych z Urzędu Gminy Dębica.

Dyskoteka, kino, grill i basen na pływalni NEMO, to nieliczne  atrakcje na jakie mogli liczyć uczestnicy zimowej półkolonii

Jak tłumaczy Krzysztof Lipczyński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica wszystkie te zajęcia feryjne mają m.in. na celu odciągnąć młodych ludzi od telefonów komórkowych a także zorganizować im dobre spędzenie czasu wolnego od nauki.

Na zakończenie i podsumowanie półkolonii, wszystkim dzieciom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy za udział w warsztatach czekoladowych, warsztatach robienia pizzy oraz za udział w półkolonii. Organizatorami półkolonii byli Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica i Akademia Piłkarska Gminy Dębica „Chemik Pustków”.

 

Tomasz Łępa