CZYTAM, BO LUBIĘ – Marcin Margielewski „Kłamstwa arabskich szejków”

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Mazur

W czytelniczym projekcie Radia Leliwa ”CZYTAM, BO LUBIĘ” do zdobycia ciekawa perełka literacka „Kłamstwa arabskich szejków” Marcina Margielewskiego (Wydawnictwo Prószyński Media).

 „Kłamstwa arabskich szejków” to szokująca opowieść człowieka, który był świadkiem najbardziej okrutnej zemsty w saudyjskiej rodzinie królewskiej. Autor opisuje świat władzy  szejków zbudowany  na kłamstwach, manipulacjach, intrygach i korupcji, z powodu których setki ludzi straciło zdrowie i życie. Marcin Margielewski w swoich książkach demaskuje kłamstwa szejków, którzy kupują sobie bezkarność za wielkie pieniądze i ropę u najważniejszych polityków świata. Mając w rękach taką perełkę literacką  nie sposób się nudzić! 

Marcin Margielewski – polski dziennikarz związany z prasą, telewizją oraz radiem. Jest wielkim miłośnikiem podróży. Zwiedził Wielką Brytanię, Dubaj, Arabię Saudyjską, Kuwejt. Doświadczenia jakie zebrał, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, zainspirowały go do pisania książek. Głównie o życiu mieszkańców krajów arabskich, ich kulturze, przekonaniach, podziałach społecznych, problemach czy krzywdzącej  nierówności społecznej, która dotyka zwłaszcza kobiet.

O najnowszej książce z autorem rozmawiał Tomasz Łępa:

Słuchajcie uważnie Radio Leliwa i obserwujcie radiowego FB, żeby zdobyć   książkę.