Gorzyce. Wesoły poniedziałek

Będzie wesoły zamiast lanego. W poniedziałek Fundacja MIMI zaprasza rodziców i dzieci do okien i na balkony. Ulicami osiedla przejdą bohaterowie ulubionych bajek, a wszystko po to, aby umilić świąteczny czas dzieciom i dorosłym.

Renata Trybuła prezes Fundacji Mimi wraz ze swoimi współpracownikami postanowiła zorganizować wesoły przemarsz ulubionych bohaterów kreskówek. – Poniedziałek Wielkanocny ma trochę inną tradycję, jednak, ze względu na epidemię nie możemy się spotykać i wychodzić z domu. Najbardziej dotknięte tą sytuacją są dzieci. Dlatego, aby wywołać odrobinę uśmiechu na twarzach maluchów postanowiliśmy zorganizować Wesoły Poniedziałek – mówi Renata Trybuła.

Ulicami osiedla – rzecz jasna – z zachowaniem odpowiedniej odległości przejdą Scoobi Doo i Myszka Mickey, towarzyszyć im będzie wesoły klaun.

Dodatkowo Fundacja Mimi wraz z Hurtownią Kontakt z Tarnobrzega przygotowała konkurs dla dzieci. Co trzeba zrobić, żeby wygrać atrakcyjne nagrody? Wystarczy bacznie obserwować postaci z bajek, a następnie dowolną techniką odtworzyć przemarsz bohaterów po ulicach osiedla.

Na profilu fb „Klubik Mimi” po skończonym przemarszu zostanie umieszczony post z informacją o konkursie, a pod nim w komentarzach będzie można umieszczać swoje nagrania, filmy, rysunki, piosenki i wierszyki. Prace można nadsyłać do 20 kwietnia br.

Więcej informacji o akcji na profilu FB „Klubik Mimi”

13 kwietnia @ 12:00
12:00