W Urzędzie Miasta w Tarnobrzegu będzie zamieszanie. W obiekcie przy ulicy Kościuszki 32 wybuchnie pożar, zaś w budynku przy ulicy Mickiewicza 7, ktoś znajdzie pakunek z bakteriami wąglika. Tak w zarysie przedstawia się scenariusz ćwiczeń, które zostaną przeprowadzone w najbliższą środę (26.06). Mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami.
Ćwiczenia służb ratunkowych rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do 13.00.
Na czas manewrów z ruchu wyłączone zostaną ulica Sokola, a następnie Mickiewicza na odcinku od skrzyżowań z ulicami Dekutowskiego i Wyspiańskiego. Trzeba będzie stosować się do zaleceń służb porządkowych.
Ponadto od godziny 11.00 do 11.45 budynek przy ulicy Kościuszki będzie wyłączony z użytkowania. W urzędzie przy ulicy Mickiewicza petenci nie załatwią sprawy między godziną 11.45, a 12.45.