reklama

Stalowa Wola: Pomoc dla Elizy

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Dominika Miś

W Stalowej Woli odbędzie się impreza charytatywna na rzecz chorej na raka Elizy Pietroniec. Aby zebrać pieniądze na kosztowne leczenie mieszkanki Stalowej Woli Stowarzyszenie Grupa Inicjatyw Twórczych wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Stalowej Woli postanowiły zorganizować mecz charytatywny w piłkę siatkową połączoną ze zbiórką. Eliza ma 30 lat i jest matką samotnie wychowującą dwójkę dzieci: 8- letnią Kamilę i 12- letniego Kamila. Rok temu wykryto u niej złośliwy nowotwór piersi. Mimo usunięcia piersi pojawiły się przerzuty. Ponieważ konwencjonalne leczenie nie jest możliwe do zastosowania u Elizy, poddawana jest kosztownej kuracji olejowej i codziennym wlewom witaminowym. Mówi Rafał Banasik ze Stowarzyszenia GIT:

W niedzielę podczas imprezy charytatywnej, która odbędzie się na małej hali MOSiR rozegrany zostanie nie tylko mecz w siatkówkę:

Wpisowe od członków drużyn będzie przekazane na leczenie Elizy. Od mieszkańców, którzy zechcą pomóc chorej samotnej matce będą też zbierane do puszek cegiełki w cenie 10 złotych. Organizatorzy imprezy charytatywnej liczą na liczny udział mieszkańców w niedzielnym spotkaniu dla Elizy w stalowowolskim MOSiRze. Początek godzina 12.00. Natomiast ci, którzy nie będą mogli dotrzeć na niedzielną imprezę, a zechcą wesprzeć Elizę w kosztownym leczeniu mogą to zrobić wpłacając pieniądze na konto na stronie www.pomagam.pl.

https://pomagam.pl/eeoianst?fbclid=IwAR2Fo3qpXYG0QG1U0diykj6_OQtJd2oEouRcUIrXjSq2flxaLLMlYomKF88