reklama

Sandomierz: Potrójny sukces Centrum Informacji Turystycznej.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Trzy wyróżnienia dla Centrum Informacji Turystycznej otrzymała sandomierska placówka podczas gali zorganizowanej w trakcie targów turystycznych „Agrotravel & Active Live” w Kielcach. Sandomierski CIT jako jedyny został potrójnie nagrodzony.

W tym roku mija 10 lat od utworzenia Systemu Informacji Turystycznej w województwie świętokrzyskim. Z tej okazji Regionalna Organizacja Turystyczna ogłosiła konkursy dla Centrów i Punków Informacji Turystycznej naszego województwa: na najlepsze biuro informacji turystycznej oraz najlepszego administratora cyfrowego systemu informacji turystycznej. Wyniki konkursu ogłoszono w trakcie uroczystej gali, która odbyła się w Kielcach.

Zebrana Kapituła Konkursowa, składająca się z przedstawicieli Zarządu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz Forum IT przy Polskiej Organizacji Turystycznej doceniła sandomierską placówkę turystyczną, która została laureatem konkursów a także otrzymała podziękowanie za wkład w rozwój Systemu Informacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Sandomierski CIT jest członkiem Systemu Informacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego od początku jego powstania. Działający w strukturach Sandomierskiego Centrum Kultury CIT został utworzony z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Sandomierzu.

Joanna Sarwa