Znamy najpopularniejszych sportowców

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Podczas uroczystej gali, wręczono nagrody również czytelnikom, którzy nadesłali najwięcej kuponów. Rekordzistą okazał się mieszkaniec, który wysłał aż 210 kuponów.
Plebiscyt zakończył bal sportowca.
Tytuł najpopularniejszego trenera przypadł Krzysztofowi Dydo. Instruktor, trenujący, na co dzień pływaków w uczniowskim klubie sportowym Delfin Tarnobrzeg, miał powody do dumy.
Podczas gali troje jego podopiecznych zajęło trzy miejsca na podium w kategorii Uczniowskich Klubów sportowych. On wraz z drugą trener Angeliką Michalak również odebrali puchary.

Krzysztof Haliniak z OKS Mokrzyszów, został najpopularniejszym sportowcem osiedlowych i ludowych klubów sportowych.

Plebiscyt podzielony był na dwa etapy. Najpierw czytelnicy zgłaszali swoich kandydatów do poszczególnych kategorii. Następnie spośród wyłonionych finalistów, głosowali na swoich faworytów poprzez specjalne kupony drukowane w tygodniku.
Najpopularniejszym sportowcem, Uczniowskich Klubów Sportowych okazała się Zuzanna Janiec, trenująca pływanie w UKS Delfin Tarnobrzeg:

Plebiscyt Tygodnika Nadwiślańskiego na 'Najpopularniejszego sportowca i trenera Uczniowskich Klubów Sportowych, Okręgowych Klubów Sportowych oraz Ludowych Zespołów Sportowych z terenu Tarnobrzega, i powiatu Tarnobrzeskiego 2011r” rozstrzygnięty.
Do tej pory nie było takiego plebiscytu gdzie doceniono by sportowców amatorów łączących, pracę zawodową czy naukę z uprawianiem swojej dyscypliny, mówi redaktor sportowy Tygodnika Nadwiślańskiego, a zarazem pomysłodawca plebiscytu, Zbigniew Bernat: