Zmiana terminu oddania stadionu w Mielcu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Jakie osoby uświetnią otwarcie stadionu jeszcze nie wiadomo. Jak mówi dyrektor Kołodziej, stadion ma charakter piłkarski i lekkoatletyczny dlatego też wstępnie można mówić o rozegraniu meczu drużyn z extra klasy podczas jego otwarcia lub zorganizowaniu mityngu z czołowymi sportowcami lekkoatletycznymi.
(Tomasz Łępa)
Nie uda się też położenie nawierzchni tartanowej. By zgodnie z zasadami wykonać te prace potrzebna jest stała temperatura powyżej 15 stopni. A to oznacza, że bieżnia na stadionie ułożona zostanie wiosną. Dyrektor mieleckiego ośrodka sportu, ma jednak nadzieję, że całkowite oddanie stadionu nastąpi w maju, przyszłego roku.

Wszystko wskazuje, że planowane oddanie stadionu zarządowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu w na początku stycznia 2013 roku nie będzie możliwe. Choć prace na budowie mieleckiego stadionu cały czas trwają a październikowe załamanie pogody nie sprawiło większych problemów na placu budowy to jednak są pewnie wymogi, które należy spełnić – mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu, Zygmunt Kołodziej.