Złoty medal i aż 19 punktowanych miejsc to dorobek juniorów i juniorów młodszych z Podkarpacia, startujących w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych które odbyły się w Szczecinie.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Bo obok złotej medalistki Anny Wójcik, wśród juniorów Anna Sabat ze stalowowolskiej Sparty w biegu na 2 km zajęła 4 miejsce, Anna Kotuła również ze Sparty 13-te w biegu na 4 km, a wśród juniorów młodszych Łukasz Sabat również ze Sparty 15-te a Marta Maślach z Viktorii 16-te. W drugiej dwudziestce uplasowałao się jeszcze 2-je zawodników ze Sparty. Drużynowo w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych Katolicki Klub Sportowy Victoria ze Stalowej Woli uplasował się na 8 miejscu a stalowowolska Sparta na 13 miejscu w kategorii juniorów. Zaś Podkarpacie wśród województw zajęło III miejsce. (Marta Górecka)

Złoto i tytuł mistrzyni Polski w biegu na 4 kilometry wywalczyła biegaczka stalowowolskiego Klubu Sportowego Victoria Anna Wójcik. Prezes Victorii Stanisław Anioł cieszy się z sukcesu swojej zawodniczki i dobrze ocenia start innych biegaczek ze Stalowej Woli.