Zarzecze: Są już pierwsze pieniądze na lek dla Łukasza.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Co ważne, pieniądze zbierane na cel dobroczynny przez stowarzyszenie nie są opodatkowane. Dlatego pieniądze na lek dla Łukasza Sobiło można wpłacać na specjalne utworzone
przez stowarzyszenie subkonto z dopiskiem ‘Dla Łukasza’. Numer konta można znaleźć na stronie www.dobropowraca.org . W pomoc Łukaszowi włączają się mieszkańcy Zarzecza, w którym mieszka. Chcą m.in. zorganizować koncert na rzecz Łukasza.
(Marta Górecka)
A ponieważ pieniądze trzeba zebrać do grudnia w zbiórce pieniędzy rodzinie pomaga Stowarzyszenie Dobro Powraca. Prezes Stowarzyszenia Konrad Mężyński jest przekonany, że uda się zebrać do grudnia taką kwotę:

Około 60 tysięcy wpłynęło na konto walczącego o życie Łukasza Sobiło z Zarzecza koło Niska. Rok temu zdiagnozowano u niego nowotwór, duży guz w śródpiersiu, który okazał się ziarnicą złośliwą. Dlatego pieniądze są potrzebne na lek ratujący życie Łukasza, ojca 5-letniego Filipa. Zebrana kwota to na razie niespełna 1/6 potrzebnej na leczenie kwoty, bo cała terapia drogim lekiem kosztuje 370tys złotych. Niestety to jedyny lek, który może pomóc Łukaszowi: