Zarzecze: Aukcja charytatywna i Śluby Panieńskie dla Łukasza .

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Już udało się zebrać około połowy potrzebnej kwoty, bo ponad 180tys złotych. Drugą połowę trzeba zebrać najpóźniej do końca grudnia. Stąd pełna mobilizacja nie tylko przyjaciół Łukasza Sobiło, ale całego środowiska i wszystkich ludzi, którzy postanowili wesprzeć akcję. Był już zorganizowany koncert charytatywny a w tą sobotę kolejne przedsięwzięcie dla Łukasza.
Teatr Kontynuacja w tę sobotę wystawi w Domu Kultury w Zarzeczu spektakl Śluby Panieńskie. Spektakl będzie poprzedzony aukcją charytatywną o godz. 17.00. A licytowane będą przeróżne przedmioty i usługi ofiarowane przez darczyńców. A wśród fantów do licytowania są pościele zabiegi kosmetyczne i upiększające oraz wizyty w salonie fryzjerskim.
(Marta Górecka)
Trwa walka o życie chorego na raka Łukasza Sobiło z Zarzecza koło Niska.
Zbierane są pieniądze na drogi lek dający szansę na wyleczenie ziarnicy złośliwej, na którą cierpi Łukasz, ojciec 5-letniego Filipa. Cała terapia kosztuje 370tys. złotych. W zbiórce pieniędzy rodzinie pomaga Stowarzyszenie Dobro Powraca. Jego prezes Konrad Mężyński od początku akcji jest przekonany,że uda się zebrać taką kwotę: