Zakończył się I Etap rozgrywek Tauron Basket Ligi: Siarka Jezioro Tarnobrzeg – Trefl Sopot 81:90

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Iwona Pol

Podobnie jak w pierwszym meczu tych drużyn w Sopocie, również w Tarnobrzegu kibice oglądali emocjonujące spotkanie. Tym razem w ostatniej, 26. kolejce, to Trefl zwyciężył 90:81. Gości do zwycięstwa poprowadził, zwłaszcza w ostatniej kwarcie, Łukasz Koszarek, który zdobył w całym meczu 23 punkty. Mimo tego, że obie drużyny po tym meczu nie mogły zmienić swojego miejsca w tabeli, to kibice w Tarnobrzegu oglądali zacięte i emocjonujące do ostatniej minuty spotkanie. Jedynym przykrym wydarzeniem niedzielnego meczu, szczególnie dla Siarki Jezioro, była kontuzja najlepszego strzelca zespołu LaMarshalla Corbetta.