Zaklików: Gala Boksu z mistrzami

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Oczywiście i pozostałe walki w ramach II Międzyregionalnej Gali Boksu w Zaklikowie będą stać na wysokim poziomie, bo wszyscy zawodnicy to minimum mistrzowie swoich okręgów i medaliści mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. A będzie komu dopingować, bo wśród pięściarzy jest aż trójka zawodników ze Stalowej Woli. II Międzyregionalna Gala Boksu odbędzie się już w tą sobotę na hali w Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zaklikowie o godz. 17.00
(Marta Górecka)
Która jest tegoroczną brązową medalistką Mistrzostw Polski w Boksie. To będzie jedyna walka kobiet podczas zaklikowskiej gali. Natomiast będzie jeszcze hit wieczoru:

Już w tą sobotę w Zaklikowie wyjątkowe wydarzenie bokserskie. W ramach II Międzyregionalnej Gali Boksu rękawice skrzyżują m.in. aktualny Mistrz Polski Seniorów i ubiegłoroczny Akademicki Mistrz Europy z Brązowym medalistą Mistrzostw Europy z 2010 roku. Będzie też jedna walka kobieca. W jej ramach na ringu zmierzą się aktualna Mistrzyni Polski Seniorek i Wicemistrzyni Europy z 2012r oraz Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorek ze Stalowej Woli. W sumie podczas gali na ringu w Zaklikowie stanie 18 pięściarzy z 3 okręgów bokserskich podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Ale najbardziej interesujące będą walki wieczoru. Mówi współorganizator gali, z-ca Departamentu Kultury i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie Marek Sikora: