Zabawa międzypokoleniowa w Padwii Narodowej

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Uprzejmie   Zapraszamy !!! Dzieci,  MŁODZIEŻ,  RODZICÓW, BABCIE, DZIADKÓW  i WSZYSTKICH mieszkaŃców  GMINY  Padew  Narodowa na zabawę międzypokoleniową która odbędzie się w Padwii Narodowej w dniu 6 kwietnia 2013 roku od godziny 13 do godziny 24.          

Zabawa – INTEGRACJA MIĘDZYPOKOLENIOWA „Wszyscy możemy zrobić cos dobrego” jest zorganizowana w ramach programu promocyjnego na rzecz Gminy w oparciu  o dziedzictwo kulturowe i hodowców ziemniaka  „Małej Ojczyzny” z inicjatywy Wolontariatu  MUTW  w Mielcu.
Organizator Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii w Padwi Narodowej – Partner i Wolontariat, służyć będzie  w  wspieraniu i pomocy w sfinansowaniu  projektów dla społeczności naszej gminy. Wolontariusze  i Sponsorzy zapewniają bogate menu, przygotowane przez gospodynie  z każdej wsi gminy, przy żywej muzyce z programem artystycznym, występami, konkursami wykonanymi przez dzieci  i młodzież z naszej gminy, zaproszonych gości  „Seniorów w Akcji” oraz dużo dobrej zabawy ze strony Zespołu i DJ.                                                                                                                                           
Udział w zabawie jest charytatywny.                                                                                                                                                                                                       

Pieniądze z kwesty zostaną przeznaczone na remont sali katechetycznej – Izby Muzealnej w Padwi Narodowej.                                         Zgłoszenia prosimy kierować do członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w swojej miejscowości lub tel. 15 811 91 03.                            ORGANIZATORZY I PARTNERZY bardzo proszą o liczne i niezawodne uczestnictwo.