Za nami XX finał WOŚP w Stalowej Woli

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Ile w tym roku udało się zebra ć pieniędzy na sprzęt ratujący życie wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet w ciąży chorych na cukrzyce okaże się już wkrótce.

Czy udało się zbliżyć do tej kwoty pokarzą jeszcze dziś kolejne liczby, choć ostateczna kwota będzie znana po podliczeniu wszystkich licytacji i zbiórek którego dokona grający od początku w stalowowolskich finałach Nadsański Bank Spółdzielczy. Szymon Sadowski ze stalowowolskiego sztabu WOŚP przypomniał, że dzięki WOŚP sporo sprzętu medycznego trafiło również do stalowowolskiego szpitala.

Najpierw lampiony unoszące się w niebo, potem fajerwerki i wreszcie koncert zespołu Big Day – tak zakończył się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli. Ciągle nie znamy ostatecznej kwoty jaką udało się zebrać podczas tegorocznego finału WOŚP w Stalowej Woli. Na godzinę 10.00 dziś wstępna kwota to ponad 84 tys zł ale liczenie nadal trwa. Marzeniem organizatorów jest przekroczenie magicznej kwoty, której nie udało się osiągnąć w ubiegłym roku o czym mówił szef stalowowolskiego sztabu Mateusz Kopeć.