Z kolejnymi sukcesami wrócili zawodnicy Katolickiego Klubu Sportowego 'Victoria' w Stalowej Woli.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Ta ostatnia była też ósma w finale biegu na 400m. Natomiast zawodniczka stalowowolskiej Sparty była 7 w biegu na 2000m z przeszkodami. Ale sukcesami w tej samej olimpiadzie może się pochwalić również Mielec, bo zawodniczka LKS-u Katarzyna Ździebło wywalczyła złoto w chodzie na 5 km, zaś srebrny medal Augustyn Angelika z OTG Sokół Mielec. Z medalem z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie wrócił również Tarnobrzeg, bo srebrny medal w skoku w dal wywalczył Gaj Marek z Wiatru Tarnobrzeg.
(Marta Górecka)
Tym razem sukcesy święcili na XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie srebro w rzucie dyskiem wywalczył Bartłomiej Stój rzutem na odległość 50m24cm. Zaś brąz wywalczyła słynąca z dobrych startów sztafeta 4x400m. Mówi prezes Victorii Stanisław Anioł