XI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Stalowej Woli.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

1.06 – 7.06.2012 r.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej  Woli

1 czerwca, godz. 9:30

Czyta: Wojciech Fabianowski – piłkarz ZKS Stal Stalowa Wola
Uczestnicy: uczniowie klasy I PSP Nr 9
Miejsce: Filia Nr 3, ul. Rozwadowska 6

godz. 10:00
Czyta: Zdzisław Surowaniec, red. „Echa Dnia”
Uczestnicy: dzieci z Przedszkola Nr 4
Miejsce: Filia Nr 5, ul. Wańkowicza 69

4 czerwca, godz. 9:30
Czyta: Robert Fila –  Starosta Powiatu Stalowowolskiego
Uczestnicy: dzieci z Przedszkola Nr 1
Miejsce: Filia Nr 2, ul. Siedlanowskiego 3

godz. 9:30
Czyta: Marta Górecka – Radio „Leliwa”
Uczestnicy: dzieci 5-6-letnie z Przedszkola Nr 9
Miejsce: Filia Nr 4, ul. Okulickiego 24

godz. 10:00
Czyta: Andrzej Szlęzak – Prezydent Miasta
Uczestnicy: uczniowie klasy I i II  PSP Nr 3
Miejsce: Oddział dla Dzieci, ul. Staszica 14

5 czerwca, godz. 9:00
Czyta: Lena Nakoneczny – Centrum Języka Angielskiego Helen Doron Elary English
Uczestnicy: uczniowie klasy II PSP Nr 1
Miejsce: Filia Nr 2, ul. Siedlanowskiego 3

godz. 9:30
Czyta: Marek Woynarowski i aktorzy teatru „OKNA” / MDK/
Uczestnicy: uczniowie klas I PSP Nr 3
Miejsce: Oddział dla Dzieci, ul. Staszica 14

godz. 11:00
Czyta: Lena Nakoneczny – Centrum Języka Angielskiego Helen Doron Elary English
Uczestnicy: uczniowie klasy II b PSP Nr 7
Miejsce: Filia Nr 4, ul. Okulickiego 24

godz. 13:00        
Czyta: Jaromir Wieprzęć – piłkarz ZKS Stal Stalowa Wola
Uczestnicy: uczniowie klasy I PSP Nr 9
Miejsce: Filia NR 3, ul. Rozwadowska 6

6 czerwca, godz. 9:30
Czyta: Marek Woynarowski i aktorzy teatru „OKNA” / MDK/
Uczestnicy: uczniowie klasy „0” i klasy I PSP Nr 3
Oddział dla Dzieci, ul. Staszica 14

godz. 9:30
Czyta: aktorzy Teatru Dramatycznego im. J. Żmudy /MDK/
Uczestnicy: uczniowie  z klas I-III PSP Nr 1
Filia Nr 2, ul. Siedlanowskiego 3

godz. 10:00
Czyta: Anna Kiedrzyńska – instruktor Teatru Dziecięcego „Jak się patrzy” /MDK/
Uczestnicy: dzieci 5-letnie z Przedszkola Nr 10
Filia Nr 4, ul. Okulickiego 24

godz. 10:00
Czyta: Maria Bembenek – instruktor Teatru Młodzieżowego „Blagier” /SDK/
Uczestnicy: uczniowie klasy I PSP Nr 5
Filia Nr 5, ul. Wańkowicza 69

(Marta Górecka)