Wybrano najładniejsze działki

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Puchary, nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom i wyróżnionym w konkursie pierwszego września podczas obchodów Dnia Działkowca. Wydarzenie organizuje Tarnobrzeska Delegatura PZD na terenie ROD 'Siarkopol' w Tarnobrzegu. Tego samego dnia ROD 'Siarkopol' będzie świętował 50-lecie swojego istnienia.
Są wyniki konkursów na najładniejsze działki z terenu działania Tarnobrzeskiej Delegatury Polskiego Związku Działkowców.
Rywalizację o puchar prezydenta Tarnobrzega wygrali Irena i Władysław Bis z Rodzinnego Ogrodu Działkowego 'Kamionka'. Puchar starosty powiatu tarnobrzeskiego otrzymają Aleksandra i Tadeusz Piwowarzy z ROD 'Raj' w Gorzycach. Do rąk Edwarda Kaczmarskiego z ROD 'Hutnik' w Stalowej Woli trafi puchar prezydenta Stalowej Woli, zaś do Haliny i Artura Pychowskich z ROD 'Posanie' w Stalowej Woli powędruje puchar starosty powiatu stalowowolskiego.
O najładniejszych działkach opowiada Władysław Bieniek – wiceprezes Okręgowego Zarządu Podkarpackiego i Kierownik Delegatury Rejonowej w Tarnobrzegu Polskiego Związku Działkowców.