WOŚP zagra w Nowej Dębie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Po raz kolejny Nowa Dęba włącza się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów na terenie zarówno gminy Nowa Dęba jak i Baranowa Sadnomierskiego” będzie zbierać 69 wolontariuszy.
Na scenie ustawionej przy pływalni krytej będzie można podziwiać występy artystyczne uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie oraz Szkoły Podstawowej w Tarnow-skiej Woli. Nie zabraknie pokazów Szkoły Tańca Art. Dance oraz Grupy Karate.
Swoje umiejętności zaprezentuje także Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa i zespół Mażoretek 'Diament”. O oprawę muzyczną zadbają zespoły Axis Mundi, Moody Self, Kofi-rock, Jesioł. Gwiazdą wieczoru będzie zespół HABAKUK. Tradycyjne 'Światełko do nieba” o 20:00 wraz z pokazem ognistego tańca przygotowała Grupa Tancerzy Ognia 'Syriusz” z Nowej Dęby.
Jak co roku będzie możliwość zakupu grochówki przygotowanej przez Restaurację „Dębianka”, z czego cały utarg zostanie wrzucony do puszek. Sztab zaprasza również do udziału w dobroczynnych „licytacjach”.