Weź udział w konkursie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Zapraszamy wszystkich młodych w wieku od 7 do 15 lat czyli uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Rycerzy Kolumba na plakat uświadamiający problem nadużywania środków odurzających. Zachęcamy uczniów, aby wykonali oryginalny plakat z umieszczonym na nim hasłem, który zniechęcałby ich rówieśników do  podejmowania prób używania narkotyków i alkoholu. Konkurs Rycerzy Kolumba na plakat uświadamiający problem nadużywania środków odurzających jest rywalizacja całoroczna, w której zwycięzcy przechodzą przez kolejne etapy eliminacji – od lokalnego poprzez rejonowy i stanowy do międzynarodowego.
Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy. Pierwsza – uczniowie w wieku od 7 do 12 lat – Szkoła Podstawowa i druga – uczniowie w wieku od 13 do 15 lat – Gimnazjum. Wszyscy biorący udział otrzymają pamiątkowe dyplomy. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z dyrektorami szkół lub pod numerem telefonu: 532 361 554 lub mailowo – adres podany poniżej oraz na stronie internetowej Rady Rycerzy Kolumba nr 15239 w Tarnobrzegu.

Jeżeli jakaś szkoła nie została poinformowana, a chce wziąć udział prosimy również o kontakt.Rycerze Kolumba są międzynarodowa organizacja katolików i ich rodzin służąca bratnia pomocą. Organizacja liczy około 1,7 miliona członków zrzeszonych w ponad 13.000 Radach. W ostatnim roku Rycerze i ich rodziny przepracowali jako woluntariusze ponad 68 milionów godzin i zebrali 144 miliony
dolarów na cele charytatywne i dobroczynne, wspierając projekty, z których korzystają Kościół Katolicki, rady, lokalne społeczności, rodziny i młodzież.

Szczegółowy regulamin pod adresem: http://www.rycerzekolumba.tbg.net.pl/

 (fot: sxc.hu)