Uwaga! Od jutra utrudnienia w ruchu na trasie Trześń – Grębów.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Skanska S.A., wykonawca remontu – zniszczonej przez powódź – drogi powiatowej nr 1090R relacji Trześń-Grębów, informuje o utrudnieniach w ruchu na modernizowanej trasie.
W związku z koniecznością realizacji prac budowlanych związanych z przebudową przepustów pod koroną drogi powiatowej w miejscowości Trześń, w dniach 13-16 listopada br. fragment drogi powiatowej Nr 1090R zostanie wyłączony z ruchu kołowego.Z ruchu wyłączony zostanie 700-metrowej długości odcinek drogi powiatowej w Grębowie, od ul. Błonie – w kierunku miejscowości Sokolniki. Trasa będzie niedostępna dla kierowców w godz. 7.00-20.00.
– Na czas trwania prac budowlanych wyznaczone i odpowiednio oznakowane zostały objazdy – informacje Mariusz Piotrowski, Menadżer Projektów, Skanska. Trasa objazdów prowadzi ul. Błonie w miejscowości Trześń do Furman, a następnie ulicami Sokolnicką i Furmańską w kierunku Sokolnik i ul. Kościelną w kierunku Grębowa. Kierowców i mieszkańców Grębowa prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu – dodaje M. Piotrowski ze Skanska.
(Marta Górecka)