Uwaga konkurs

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza do udziału w konkursie „Moja ulubiona postać bajkowa, którą spotkałem w Pacanowie”. Uczestniczyć w nim mogą dzieci w wieku 6- 13 lat. Prace literackie lub plastyczne można przysyłać do 28 września br. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Ogólnodostępny Internet w Bibliotece Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie oraz promocja Pacanowa poprzez wydarzenia – 10. Festiwal Kultury Dziecięcej, Konkurs „Moja ulubiona postać bajkowa, którą spotkałem w Pacanowie”.
Operacja współfinansowana jest przez Unię Europejską ze Środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo.

Celem konkursu jest wypromowanie gminy Pacanów, jako obszaru objętego LSROR, wzbudzenie w uczestnikach kreatywności w opisaniu swojej ulubionej bajkowej postaci lub w wykonaniu pracy plastycznej oraz propagowanie bajek i baśni Tematem konkursu jest przedstawienie za pomocą pracy plastycznej lub literackiej swojej ulubionej postaci bajkowej, którą można spotkać w
Pacanowie. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6–13 lat.

Kontakt w sprawie konkursu:
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie
ul. Kornela Makuszyńskiego 1 28-133 Pacanów
tel. 041 376 50 88  e-mail: biblioteka@pacanow.eu