Wypadek drogowy na ul. Warszawskiej – zablokowana droga w obu kierunkach.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W Tarnobrzegu na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej z ulicą Litewską zderzyły się cztery pojazdy.
Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Wprowadzono objazdy od strony Tarnobrzega przez ul. Litewską, Truskawkową i osiedle Zakrzów. Od strony Sandomierza  przez osiedla Wielowieś i Sobów.
Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że  59-letni kierowca samochodu marki Peugeot 206 wykonując manewr skrętu w lewo na posesję został uderzony w tył pojazdu przez opla corsę. Na opla corsę najechał opel zafira. W wyniku uderzenia peugeot zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się z nadjeżdżającym z przeciwka oplem astrą.
W wypadku rannych zostało 5 osób, w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 8 lat. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala, są pod opieką lekarzy. Policjanci ustalają tożsamość tych osób.
To nie jedyne zdarzenie jakie miało dziś miejsce na drogach naszego regionu. Po godzinie 10 na drodze wojewódzkiej 871 w Jamnicy na trasie Stalowa Wola – Tarnobrzeg doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba nie żyje, trzy zostały ranne. Do kolejnego wypadku doszło w okolicach Stalowej Woli. W Agatówce przy wjeździe na stalowowolską trasę Podskarpową samochód ciężarowy zderzył sie z osobowym. Jedna osoba ranna trafiła do szpitala. O godzinie 11.50 z kolei na drodze wojewódzkiej 985 w Suchorzowie (gmina Baranów Sandomierski), kierowca forda focusa potrącił rowerzystę. W wypadku ranny został 66-letni mężczyzna. Poszkodowany trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy.