Ulica Wojska Polskiego liczy na pomoc.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Władze powiatu przygotowały projekt do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, aby uzyskać dodatkowe środki finansowe a Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu ogłosił przetarg na I etap wzmocnienia nawierzchni tej drogi powiatowej.
(Tomasz Łępa)
Jeden z etapów drogi obwodowej Mielca ma zostać ukończony w 2014r. Wówczas ulica Wojska Polskiego będzie jedyną ulicą zbierającą ruch z obwodnicy w kierunku strefy i odwrotnie dlatego tak ważna jest pomoc urzędu miejskiego

Dlatego też starosta mielecki liczy na pomoc finansową w tym przedsięwzięciu prezydenta miasta Mielca, Janusza Chodorowskiego. Jak sam mówi starosta Chrabąszcz to mielecka strefa daje korzyści miastu.

Sprawa modernizacji nawierzchni ulicy Wojska Polskiego w Mielcu budzi wiele emocji, Starosta Powiatu Mieleckiego, Andrzej Chrabąszcz zdecydowanie mówi o konieczności remontu 1415 metrów drogi, a to koszt ponad 3 mln 400tyś złotych. Ulica ta to nie tylko ten odciek, to również dalsze spojrzenie projektowe w tej modernizacji ulicy – dodaje mielecki starosta.