Turniej piłkarski dzikich drużyn w Stalowej Woli

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Do 8 sierpnia można zgłaszać 7 osobowe drużyny, które 14 sierpnia w Stalowej Woli zagrają w eliminacjach wojewódzkiego turnieju dzikich drużyn organizowanego przez europosła Tomasza Porębę.
    Finał 1września w Rzeszowie. Nagrodą główną wyjazd zwycięskiego zespołu na wycieczkę do Brukseli.
    Euro 2012 już za nami, ale rozbudzone emocje sportowe pozostały w wielu fanach piłki nożnej. Upust swoich ambicji piłkarskich może dać każdy podczas wojewódzkiego piłkarskiego Turnieju Dzikich Drużyn. Aktywny tryb życia, połączony ze sportową rywalizacją to dobry sposób na wypełnienie wakacyjnego czasu.    
    Turniej odbędzie się w 9 największych miastach na Podkarpaciu. 14 sierpnia będą miały miejsce eliminacje w Stalowej Woli na boisku ze sztuczną murawą przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (popularna „Budowlanka”), ul. 1-go Sierpnia 26. Finał zaplanowany jest na 1 września w Rzeszowie. Celem turnieju jest promocja zdrowego stylu życia oraz popularyzacja piłki nożnej wraz z zasadami Fair Play. 
    Zgłosić się do turnieju może niemal każdy. Jedynym kryterium jest przedział wiekowy uczestników tj. 16 – 23 lat. Drużyny można zgłaszać do 8 sierpnia. Dla najlepszej drużyny eliminacji, oprócz miejsca
w finale, przewidziane są również pamiątkowe puchary ufundowane przez senator RP Janinę Sagatowską.

    Koordynatorem eliminacji jest Rafał Weber. Chętne zespoły mogą się zgłaszać osobiście do biura poselskiego Tomasza Poręby w Stalowej Woli ul. Wolności 2a, lub mailowo rafalweber@wp.pl. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerem telefonu 781 959 281.