Tarnobrzeskie siatkarki oficjalnie zaprezentowane

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Na razie zawodniczki Anser Siarka Tarnobrzeg początku sezonu nie mogą zaliczyć do udanego. Po trzech przegranych meczach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.
Zawodniczki są optymistycznie nastawione – mówi Lucyna Chmiel:

Prezes Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej, które od 7 lat współorganizuje rozgrywki, Robert Chmiel podkreśla, że tej dyscyplinie potrzebna jest promocja:

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu zaprezentowano drużynę II ligi siatkówki kobiet. To Klub Sportowy Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej Anser Siarka Tarnobrzeg.
Jeszcze niedawno nad tarnobrzeską siatkówką zawisły czarne chmury. Po rezygnacji kilku zawodniczek drużynie groziło nawet wykluczenie z rozgrywek z powodu nie wystarczającej ich liczby.
Sytuacja została rozwiązana dzięki zasileniu drużyny zawodniczkami grającymi do tej pory w sekcji juniorskiej w Tarnobrzegu i w Sandomierzu.
Trener tarnobrzeskich siatkarek Andrzej Dróbkowski o celach na obecny sezon mówi twarcie: to utrzymanie się w II lidze i to na takim miejscu aby nie myśleć o barażach: