Tarnobrzeg. WORD walczy o klientów.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

 Innowacyjne rozwiązania wprowadzone w tarnobrzeskim WORD-zie we wrześniu ubiegłego roku przyniosły pozytywne rezultaty. Między innymi dzięki  wdrożeniu elektronicznego systemu kolejkowego, udostępnieniu placu manewrowego, sali do bezpłatnej symulacji egzaminu teoretycznego czy próbnego egzaminu praktycznego, zdawalność  wzrosła z niespełna czterdziestu do 44%.

 

Na stronie opublikowano mapy, w tym z przykładowymi trasami egzaminacyjnymi. Dostępna jest także baza pytań i odpowiedzi  najtrudniejszych zagadnień egzaminu teoretycznego. Stronę  mogą tworzyć kursanci, egzaminowani oraz szkoły nauki jazdy.

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu walczy o klientów. Dyrektor placówki – Lucjusz Nadbereżny  nie ukrywa, że ośrodek ma ich mniej od momentu rozpoczęcia działalności oddziału terenowego kieleckiego WORD-u w Ostrowcu Świętokrzyskim.

– Podejmujemy działania, które mają zachęcić do zdawania egzaminu na prawo jazdy w Tarnobrzegu. Jednym z nich jest uruchomienie strony internetowej www.zdajemywtarnobrzegu.pl  

Mówi Lucjusz Nadbereżny.