Tarnobrzeg. Utrudnienia w ruchu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W czasie robót, auta przejadą tylko ulicą Sikorskiego, która zostanie zwężona do jednego pasa. Ruch wahadłowy będzie sterowany za pomocą specjalnej sygnalizacji świetlnej.
Wyjazdy i wjazdy w ulice Wyspiańskiego i Kopernika zostaną zablokowane, a sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Świętej Barbary ustawiona w tryb pulsacyjny.
Ruch pieszych także będzie utrudniony. Na czas prowadzenia prac część przejść dla pieszych w rejonie robót zostanie zamknięta.
Zmienią się też trasy przejazdu komunikacji miejskiej. Firma P.H.U. POLKAR podaje, że autobusy A, B, 9, 9 bis, 10 na trasie powrotu oraz numer 14 będą kursować ulicami Targową, Szpitalna i Świętej Barbary. Wracający autobus linii 4 i jadący w obie numer 12 przejada natomiast ulicami Grota Roweckiego, Józefa Piłsudzkiego oraz Adama Mickiewicza.
Uwaga. Od czwartku ( 10 września), do końca października utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Władysława Sikorskiego, Mikołaja Kopernika i Stanisława Wyspiańskiego w Tarnobrzegu. Z powodu remontu zbiegu ulic obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.
Mówi prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb.