Tarnobrzeg. Trener z WSH namawia do podróżowania.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Na początku września Jacek Słowak wyrusza ze studentami  na Islandie i Grenlandie. W przyszłym roku planuje udać się  w czteromiesięczną podróż stopem dookoła świata.

 

Fot: Jacek Słowak ze studentami na Spitsbergenie.

 

Wykładowca zaszczepia  w studentach pasję, mając świadomość  jaką wartość ma jej posiadanie.

 

Każdy młody człowiek może podróżować. Bez względu na stan portfela. Wystarczą chęci. Udowadnia i namawia do tego Jacek Słowak, trener i wykładowca   w Tarnobrzeskim Wydziale Zamiejscowym Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach.

Sam od 20 lat odwiedza różne miejsca na świecie. Realizując  program uczelni tylko w ostatnich miesiącach był ze studentami w Bukowinie Tatrzańskiej na obozie wspinaczkowym oraz w Chorwacji na obozie płetwonurkowym.

Poza programem żacy, wśród których byli tarnobrzeżanie podróżowali z wykładowcą na norweską wyspę Spitsbergen, do Port Elizabeth w Republice Południowej Afryki, Kambodży, Chin, czy Syberii w Azji.

– Młodzi ludzie, przygotowując się do podróży, a potem biorąc w niej udział, doznają nie tylko wielu niezapomnianych wrażeń, ale też nabywają doświadczeń, które przydają się  w ich dalszym życiu -mówi Jacek Słowak.