Tarnobrzeg. Taneczny Weekend.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Gale poprzedzi XXIV Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego, który  rozpocznie się w sobotę rano. Kulminacyjnym momentem zmagań zorganizowanych w ramach współzawodnictwa sportowego Polskiego Towarzystwa Tanecznego będzie runda wieczorna rozpoczynająca się właśnie  o 18.00. 

Natomiast w niedzielę, 26 kwietnia odbędzie się turniej taneczny dla początkujących tancerzy. W zabawowej formie rywalizacji weźmie udział 400 dzieci. Obok punktów za piękne tańczenie zawodnicy będą mogli zdobywać dodatkowe punkty za znajomość Tarnobrzega czy języków obcych.

W niedzielę wystąpi również grupa 160 dzieci, które uczestniczą w pilotażowym programie „Drużyna Bakcyla – na ratunek świata”. Jest to program edukacyjno  – sportowy,  prowadzony w ramach współpracy Tarnobrzega, Nowej Dęby, Samborca i Brzostowej Góry.

Bilety na imprezę do nabycia w sobotę,  w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

 

Taneczny Weekend w Tarnobrzegu. Setki tancerzy z całej Polski przewiną się w sobotę i niedzielę przez hale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Swoje umiejętności na parkiecie zaprezentują najmłodsi, którzy rozpoczynają swoją przygodę  z tą formą aktywności, oraz dorośli, profesjonaliści,  najlepsi w swoich klasach.

Organizatorem wydarzenia jest tarnobrzeska Szkoła Tańca „Samba”.

W sobotę, o godzinie 18.00,  w ramach imprezy  odbędzie się Tarnobrzeska Gala Tańca. Zaprasza jeden z koordynatorów wydarzenia, współwłaściciel „Samby” , Aleksander Furman.