Tarnobrzeg. Odwołali radnego z funkcji przewodniczącego komisji.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Za odwołaniem Witolda Zycha z funkcji przewodniczącego komisji techniczno-inwestycyjnej było siedmiu radnych. Przeciw zagłosowało czterech. Ośmiu wstrzymało się od głosu.  Zych pozostanie członkiem komisji. Jej nowym przewodniczącym został radny PiS Robert Popek.

 

Witold  Zych podczas miejskich  sesji  śmiało wyraża swoje zdanie.  Często różni się ono od opinii radnych  z klubu. Ma także oryginalne pomysły. Wczoraj  podczas obrad przekonywał, że nie jemu,  a kolegom z PiS-u  można zarzucać brak woli współpracy.

 

Tarnobrzeski radny, Witold Zych nie będzie dobrze wspominał minionej sesji Rady Miasta.  Większością głosów radni odwołali go z funkcji przewodniczącego komisji techniczno-inwestycyjnej. Wcześniej został wykluczony z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega, reprezentant klubu PiS Kamil Kalinka tłumaczy, że z radnym Zychem trudno znaleźć wspólny język zarówno podczas spotkań klubowych jak i posiedzeń komisji. – Kolega Zych nie do końca rozumie na czym polega  praca w zespole, albo nie chce tego  zrozumieć – powiedział nam Kalinka.