Tarnobrzeg. Korty tenisowe w miejsce basenu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Do końca lipca potrwa głosowanie, w którym mieszkańcy Tarnobrzega mogą wybierać spośród 33 projektów. Te, które otrzymają najwięcej głosów zostaną zrealizowane  w przyszłym roku. Najkosztowniejszy projekt opiewa na blisko milion złotych.

Pełnoletni tarnobrzeżanie mogą głosować na maksymalnie trzy wybrane projekty w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, w budynku przy ul. Kościuszki 32,  w pokoju numer 107, w godzinach pracy urzędu. Wyznaczone zostały także dodatkowe, weekendowe terminy. Swój głos można oddać przez dwa weekendy, 19-20 oraz 26-27 lipca, w godzinach od 9:00 do 13:00. Głosowanie jest tajne.

 

Basenu odkrytego w Tarnobrzegu już  nie ma. Niegdyś planowanego na jego miejscu lodowiska też nie będzie. Jest natomiast szansa na 2 korty tenisowe. Tarnobrzeżanie sami o tym zdecydują.

Na projekt budowy dwóch kortów tenisowych na terenie nie funkcjonującego basenu odkrytego można zagłosować w ramach tarnobrzeskiego budżetu obywatelskiego. Twórcą pomysłu są członkowie Stowarzyszenia Tarnobrzeski Klub Tenisowy. Mówi instruktor w Tarnobrzeskim Klubie Tenisowym – Jakub Łuczakowski.