Tarnobrzeg. Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

W połowie października tarnobrzeskie  struktury Prawa i Sprawiedliwości przedstawią program wyborczy oraz kandydatów do Rady Miasta.

 

Wiktor Stasiak podziękował obecnym za zaufanie i wyraził nadzieje, że sprosta oczekiwaniom społeczeństwa. Zapewniał, że jeśli wygra wybory zadba o rozwój Tarnobrzega.

 

 Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości otwierająca kampanię wyborczą  w Tarnobrzegu odbyła się w piątek wieczorem w Środowiskowym Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Gośćmi honorowymi byli marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl oraz senator RP, Janina Sagatowska.  

 Głównym punktem wydarzenia była prezentacja kandydata PiS na prezydenta Tarnobrzega. Jest nim Wiktor Stasiak, wiceprezydent miasta poprzedniej kadencji.

Zebrani obejrzeli  kilkuminutowy materiał filmowy poświęcony historii ponad 20-letniej pracy  Wiktora Stasiaka w samorządzie. Pretendenta do fotela prezydenckiego rekomendował obecny na sali marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl podkreślając, że kandydat PiS-u jest człowiekiem dialogu,  z którym sam wielokrotnie i sprawnie współpracował.