Tarnobrzeg. Konwencja Wyborcza PO.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Prezydent Tarnobrzega z przewodniczącym zarządu PO przedstawili wspólny program wyborczy. Zawiera on 48 konkretów na 48 miesięcy trwania przyszłej kadencji. Codziennie, do 14 listopada przedstawiany będzie jeden  z nich.  Podczas wczorajszej konwencji zaprezentowano  dwa przedsięwzięcia. Padła deklaracja, że  w nadchodzącej kadencji uda się pozyskać dla Tarnobrzega   250 milionów złotych  ze środków Unii Europejskiej. Zapewniono również, że  z najstarszej miejskiej linii autobusowej „B”  będzie można korzystać bezpłatnie.

 

Norbert Mastalerz w swoim wystąpieniu zwrócił się do obecnych  w sali widowiskowej TDK-u.

 

Konwencja Wyborcza Platformy Obywatelskiej odbyła się wczoraj wieczorem w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Podczas spotkania członkowie formacji oficjalnie poparli kandydaturę obecnego prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza na stanowisko zarządzającego miastem  w nadchodzących wyborach samorządowych. Zebrani poznali tarnobrzeskich kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz do Rady Miasta Tarnobrzeg.

 Były filmy przedstawiające zrealizowane w ostatnich latach miejskie inwestycje, specjalnie na tę okoliczność skomponowana piosenka wyborcza i balony w barwach herbu Tarnobrzega.

 Przewodniczący Zarządu Powiatu Grodzkiego PO  w Tarnobrzegu, Dariusz Kołek przekonywał, że Norbert Mastalerz sprawdził się jako prezydent współpracując  z Platformą przez minione cztery lata.