Tarnobrzeg. Kondycja infrastruktury MOSiR-u.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Na obiektach sportowych Zwierzyniec już jesienią ruszy budowa kortów tenisowych.

Strumiński mówił, że dużych nakładów finansowych wymaga Stadion Miejski. Pieniądze są potrzebne do uruchomienia szatni i zaplecza sportowego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu zarządza siedmioma boiskami ze sztuczną nawierzchnią, która dwa razy w roku jest konserwowana.

 MOSiR odpowiada również za stan techniczny miasteczka ruchu drogowego oraz skateparku, a także zajmuje się letnią administracją Jeziora Tarnobrzeskiego.

 

Dyrektor MOSiR-u przypomniał, że rozpoczęły się prace modernizacyjne pływalni krytej. W dużym basenie wymieniane są filtry,  w brodziku i tak zwanej hamowni zjeżdżalni układana jest szklana mozaika. Wkrótce użytkownicy basenu będą korzystali z nowych szafek  zarówno w damskiej jak i męskiej szatni.

Dużą popularnością cieszy się siłownia. Adam Strumiński podkreślał, ze sprzęt w niej zgromadzony jest sukcesywnie, w miarę potrzeb wymieniany…

 

O małej hali.

 

O stanie infrastruktury jednostek  Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, potrzebach  i planach mówił podczas ostatniej sesji Rady Miasta Tarnobrzega, dyrektor placówki Adam Strumiński.

Było między innymi o dużej hali sportowej.