Tarnobrzeg. Koncert charytatywny „Wszystkie Dzieci Nasze Są” dla trzyletniej Zuzi Luty.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Zuzi przydałby się także wózek. Ten, z którego obecnie korzysta jest za mały. Dziewczynka zmaga się z różnymi chorobami. W niedalekiej przyszłości czeka ją operacja kręgosłupa.

Wstęp na sobotni koncert jest wolny. Mile widziani są darczyńcy. Dyrektorka Przedszkola numer 13 przez lata zaobserwowała, że  do tej pory ,każde  wydarzenie  rozpoczynało  fale pomocy na rzecz dziecka, dla którego było organizowane.  Małgorzata Korczak liczy na to, że tym razem będzie tak samo.

Na scenie TDK-u swoje programy zaprezentują  dzieci z Przedszkoli numer 5, 9, 12, 15, 17, 18.

Koncerty charytatywne 'Wszystkie dzieci nasze są” mają na celu również nauczenie najmłodszych dostrzegania w najbliższym otoczeniu innych pokrzywdzonych przez los  maluchów oczekujących ciepła i zrozumienia. To pozwoli w ich dorosłym życiu przyjmować postawę życzliwości wobec drugiego człowieka.  Datki pozyskane podczas spotkań rokrocznie przeznaczane są dla znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej najmłodszych pochodzących z lokalnych środowisk.

 

Druga część 24 edycji  koncertu  charytatywnego 'Wszystkie dzieci nasze są”, odbędzie się w najbliższą sobotę (7  marca), o godzinie 14.00,  w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Wykonawcami będą przedszkolaki  z miejskich placówek. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze, tym razem zostaną przeznaczone na pomoc  trzyletniej Zuzi Luty.

Mówi inicjatorka koncertu, dyrektor Przedszkola numer 13 w Tarnobrzegu, Małgorzata Korczak.