Tarnobrzeg. IX edycja Targów Pracy i Edukacji.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

W czasie trwania targów będzie można zwiedzać stoiska wystawców, zapoznawać się z ofertami szkół ponadgimnazjalnych, uczelni, instytucji rynku pracy. Zaplanowano również wykłady dotyczące nowelizacji Kodeksu Pracy od 2016 roku, zatrudnienia w Unii Europejskiej, pozyskiwania środków zewnętrznych, preferencyjnych pożyczek na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Targi uświetnią między innymi wybuchowe pokazy naukowe, występ grupy tanecznej ze Środowiskowego Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Nie zabraknie konkursu na najlepsze stoisko i quizu  na temat wiedzy o rynku pracy.

Targi Pracy i Edukacji w Tarnobrzegu współorganizują: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Urząd Miasta Tarnobrzega, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz tarnobrzeskie Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.

 

IX edycja Targów Pracy i Edukacji odbędzie się jutro w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 13.00. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jast Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu.

Mówi dyrektor instytucji Teresa Huńka.