Tarnobrzeg. Imprezy w ramach WOŚP

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

O 18.30 wystąpi gwiazda wieczoru Brathanki. Wydarzenie zakończy widowisko grupy tancerzy ognia ENZONDA z Kielc i Światełko do Nieba z pokazem sztucznych ogni.

Więcej o programie tarnobrzeskiego finału WOŚP w rozmowie

POSŁUCHAJ

O 12.40 na rynku rozpocznie się pokaz ratownictwa medycznego. Swoje umiejętności niezbędne do uratowania ludzkiego życia zaprezentują medycy z dębickiej Grupy Ratowniczej 'RAT- GRYF”. Po 13.00 na scenie zagra zespół Gamma, następnie będzie można posłuchać PullOver! Czyli mocniejszego uderzenia kultowych rockowych utworów. Po 15.00 zaprezentują się Canto, BRAKiM. Nie zabraknie loterii fantowej a na scenie rozgrzewać będą instruktorzy z klubu FITNESKA. O 17.30 ruszy licytacja. Dominika Żebracka.

Tarnobrzeski finał WOŚP rozpocznie kawalkada pojazdów wszelakich. W samo południe z Placu Bartosza Głowackiego wyruszy i przejedzie ulicami miasta oryginalny korowód samochodów różnej maści. Wymienia szefowa tarnobrzeskiego sztabu WOŚP Beata Nieduziak.

Brathanki będą gwiazdą XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Przed niedzielnym finałem odbędą się imprezy towarzyszące. Dziś o 20.00 wieczór w lokalu BOCIANÓWKA. W sobotę o 8.00 rozegrany zostanie turniej tenisa. Tego samego dnia na chętnych czeka maraton ZUMBY. Mówi koordynatorka tarnobrzeskich wolontariuszy WOŚP Dominika Żebracka.