Tarnobrzeg. Imprezy w niedzielę.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Również  12 czerwca, na piknik rodzinny zaprasza Gimnazjum numer 2 w Tarnobrzegu. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 na terenach zielonych wokół placówki przy ulicy Kopernika.

 

Podczas imprezy będzie królować muzyka disco.

III Święto Rodzin obchodzone będzie  w niedzielę na osiedlu Dzików w Tarnobrzegu.  Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.45 symbolicznym przejściem przez Bramę Miłosierdzia. Potem, o godzinie 15.30 odbędzie się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami. Mówi prezes Akcji Katolickiej Miłosierdzia Bożego i wiceprezes akcji Diecezji Sandomierskiej, Bożena Kapuściak.

 

Bogaty program wydarzeń zaplanowano na najbliższą niedzielę, 12 czerwca, w Tarnobrzegu. Dzień rozpoczną zmagania sportowe. O godzinie 9.00 nad Jeziorem Tarnobrzeskim  wystartuje V Vitarade  maraton, półmaraton i ćwierćmaraton. Imprezę organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W samo południe  na terenach zielonych nad Wisłą ruszy Koncert Charytatywny Dla Kacperka, pięciomiesięcznego chłopca, który urodził się z wieloma wadami rozwojowymi. Mówi ciocia chłopca, Natalka Drozd.