Tarnobrzeg. Gorące rytmy disco wybrzmią dla pięciomiesięcznego Kacperka Drozda z Wrzaw.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 

Nie zabraknie licznych dodatkowych atrakcji. Będzie loteria, licytacje i wiele stoisk. Warto dodać, że rodacy z regionów Wisły i Sanu mieszkający poza granicami naszego kraju również pomagają Kacperkowi.

Do akcji dołączył się  między innymi mieszkaniec Wrzaw Antoni Łabuda, który mieszka za granicą. Podczas zakończenia roku szkolnego Polskiej Szkółki w Ennis  w Irlandii, 2 czerwca została przeprowadzona kwesta na rzecz Kacperka, w której uczestniczyło około 50 osób razem z dziećmi. W planach są też  kolejne inicjatywy.

 

Niedzielne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 Mszą Świętą w intencji chłopca. Potem na scenie pojawią się zespoły. Królować będzie muzyka disco. Wymienia organizatorka przedsięwzięcia Katarzyna Szczurska – Luboch.

 

 Gorące rytmy disco wybrzmią  dla pięciomiesięcznego Kacperka Drozda z Wrzaw, który urodził się z zespołem wad wrodzonych. Koncert charytatywny na rzecz chłopczyka odbędzie się już w  najbliższą niedzielę o godzinie 12.00, na terenach zielonych nad Wisłą w Tarnobrzegu.  Każdy będzie mógł wziąć udział w towarzyszącej wydarzeniu  zbiórce pieniędzy dorzucając tym samym  cegiełkę na leczenie i rehabilitację malucha. 

Mówi ciocia Kacpra, Natalia Drozd.