Tarnobrzeg: Warsztaty na Sandomierskiej podziękowały kibicom

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Szósta edycja akcji Siarkowcy Dzieciakom rozpoczęła się w grudniu zeszłego roku. W wyznaczonych na terenie miasta sklepach, stanęły puszki, do których można było wrzucać dobrowolne datki. Konto akcji zasiliło także wpisowe, które obowiązywało na osiedlowym turnieju piłkarskim, który rozegrano w styczniu. Zwieńczeniem był wielki finał na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W tym roku stowarzyszenie Złota Siarka wsparło Dom Dziecka w Tarnobrzegu, oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Alei Niepodległości oraz ulicy Sandomierskiej mówi prezes stowarzyszenia Wojciech Doktor:

Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy Cezary Jakubik dziękuje wszystkim tym, którzy wsparli akcję i podkreśla, że gdyby nie pomoc kibiców, tego sprzętu tak szybko nie udało by się kupić:

Kierownictwo Warsztatów Terapii Zajęciowej przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu wraz z uczestnikami podziękowało dziś Stowarzyszeniu Sympatyków Piłki Nożnej 'Złota Siarka' za wsparcie finansowe.
Dwa tysiące złotych, które trafiło do placówki z ulicy Sandomierskiej to część kwoty, jaka została zebrana podczas szóstej edycji akcji charytatywnej Siarkowcy dzieciakom.
Dzięki tym pieniądzom udało się kupić rower treningowy dla uczestników, oraz doposażyć kilka pracowni mówi kierownik działu rehabilitacji w placówce Dariusz Dul: